Відбулося чергове засіданні Комісії «Політика безпеки» за участі начальника Міловської СВА Ірини Болткової

Дата: 28.05.2024 14:00

27 травня відбулося чергове засідання Комісії «Політика безпеки» Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі начальника Міловської СВА Ірини Болткової.

Основні теми для розгляду Комісії були:

• питання щодо змін у законодавстві у сфері цивільного захисту;
  • впровадження Державного реєстру територій, забруднених вибухонебезпечними предметами;
  • обговорення перших результатів впровадження проєкту служби освітньої безпеки.

Фото без описуНа засіданні в першу чергу було обговорено пріоритетне питання – це безпека громадськості. Задля збереження безпекового середовища постійно удосконалюються вимоги по облаштуванню захисних споруд та ефективного інформування населення.

Фото без описуПо другому питанню було обговорено стан забрудненості території вибухонебезпечними предметами. Розмінування тривають постійно, адже від цього залежить життя та здоров’я громадян, а також економічна ситуація в країні. Тому наразі планується запустити Державний реєстр територій, забруднених вибухонебезпечними предметами. У цей реєстр будуть вноситись інформаційні дані щодо власника даної території, межі та типи вибухонебезпечних предметів, які можуть бути на даній території. На підставі наявної інформації будуть виплачуватись компенсації власникам землі на розмінування.

Також на засіданні обговорили впровадження проєкту Служби освітньої безпеки. Метою цього проєкту є зберегти освітні заклади безпечним місцем для здобувачів освіти.

Всі розглянуті питання тримаються на постійному контролі членів Комісії.