Останній дзвоник в Морозівському ліцеї Міловської селищної ради

Дата: 30.05.2024 19:43

Фото без описуФото без опису

Сьогодні був дуже важливий і хвилюючий день для нашого ліцею. День, коли востаннє прозвучав шкільний дзвінок.

На нашому заході були присутні гості: начальник Міловської СВА Ірина Іванівна Болткова, начальник Управління освіти, культури, молоді та спорту Бережна Світлана Володимирівна, головний спеціаліст сектору освіти Сліпцова Тетяна Іванівна, наші дорогі батьки, бабусі, дідусі.

Це свято було зі сльозами на очах, адже всі присутні і кожен , хто серцем і душею був з нашими Захисниками. Ми не втомлюємося їм дякувати за наш захист і за право чути гімн України, відчувати свою приналежність до нашої неньки - України .

Ми дякували нашим найменшим здобувачам освіти- першокласникам. Вони справжні молодці. Хвилюючим це свято було і для випускників початкової школи та їх наставника. Дякуємо вам наші читирикласники!

Незабутнім воно також стало і для випускників ліцею. Вони також звернулися до всіх педагогів зі словами подяки.

Неймовірно теплою і дружньою була наша зустріч в освітянському колі. Від всіх батьків ми також отримали слова подяки. І найкращою оцінкою були слова: " Ніби вдома побували". Дякуємо вам ,наші батьки, за допомогу і підтримку!

Гарного всім відпочинку, щасливих літніх канікул. Наближаємо разом нашу Перемогу! Слава Україні!