Організація занять для дітей із числа внутрішньо переміщених осіб Луганської області

Дата: 10.06.2024 12:00

08 червня 2024 року, у Будинку культури м.Хорол Полтавської області, відбувся благодійний захід «Країна добрих справ". Учасниками стали 52 дитини із числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають у Лубенському районі  Полтавської області. До участі у заході долучилася начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради Світлана Бережна.

Фото без описуФото без описуДля дітей були організовані різноманітні конкурси та вікторини.

А вже невдовзі управлінням освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради при взаємодії з відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини  Хорольської міської ради для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб будуть проводитися заняття з психолого-педагогічної підтримки.

Фото без опису"Психолого-педагогічна підтримка дітей, які постраждали внаслідок війни є важливим завданням сучасної освіти. Травмуючі події війни у вигляді вимушеного переїзду, втрати близьких людей, тривожні спогади (сирени, вибухи, пожежі тощо). За таких умов виникає потреба в проведенні  терапії.  Методика Хібукі-терапії вважається однією з найкращих з подолання травматичного та посттравматичного синдрому в дітей", - сказала Світлана Бережна.

Дякуємо Хорольській громаді за допомогу в організації занять для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб Луганської області.