ПАМ’ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ

Дата: 17.06.2024 09:00

Друга річниця загибелі солдата стрільця І відділення І стрілецького взводу І стрілецької роти 3 стрілецького батальйону з охорони та оборони об’єктів державного значення Коханова Артема Юрійовича.

Артем народився 22.12.1994р в росії, але все життя прожив в Україні, в с. Великоцьк Луганської області.

Закінчив Великоцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів, де працювала його мама вчителем.

Потім вступив до будівельного коледжу в місті Луганськ.

Пізніше переїхав до Харкова, де і працював до початку повномасштабного вторгнення.

В березні 2022 року Артем вступив добровольцем до лав Національної гвардії України .Він зі своїми побратимами стояв на захисті Харківської області.

17 червня 2022 року ворог здійснив артилерійський обстріл позицій поблизу м. Балаклія, де Артем отримав смертельне поранення.

Для усіх знайомих Артем залишиться добродушним та товариським чоловіком, надзвичайно позитивним та вірним другом, патріотом своєї держави. Він мріяв повернутися до звільненої Луганщини.

Посмертно солдат Артем Коханов нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічна пам'ять та шана Герою!