Відбулася зустріч представників Молодіжних рад із заступником Міністра молоді та спорту України Владиславом Яцуком

Дата: 17.06.2024 10:30

14 червня 2024 року голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації Ангеліна Новикова взяла участь у зустрічі  представників та  представниць Молодіжних рад в Україні із заступником Міністра молоді та спорту України Владиславом Яцуком, яка відбулася  в режимі онлайн.

Мета зустрічі: вирішення проблемних питань та викликів, з якими зіштовхуються представники молодіжних рад в Україні, а також  визначення потреб та очікувань молоді.

"Молодь Міловської громади оптимістично дивиться на майбутнє нашої країни. Ми віримо в перемогу та готові долучилися до післявоєнної відбудови нашої громади!",- сказала Ангеліна Новикова.

Дякуємо за запрошення голови Молодіжної ради при Міловській СВА на важливу зустріч!