УВАГА! Продовжується актуалізація інформації мешканців Міловської громади в Реєстрі територіальної громади (РТГ) про реєстрацію місця проживання.

Дата: 18.06.2024 15:23

Начальником відділу «ЦНАП» Міловської селищної військової адміністрації Старобільського району Луганської області Дмитром Кашутою проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб по кожному населеному пункту нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних за адресою вашого місця реєстрації, мешканцям Міловської громади необхідно звернутися до відділу «Центр надання адміністративних послуг» з метою уточнення:

чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

внести в базу даних малолітніх та неповнолітніх дітей.

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі, мешканці громади зможуть отримувати Витяг про своє місце реєстрації.

Для уточнення та актуалізації даних суб’єкту звернення при собі необхідно мати оригінали документів:

паспорт громадянина України або ID-картку (всіх зареєстрованих за даною адресою);

ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

свідоцтво про народження дитини (дітям до 14-ти років);

правовстановлюючі документи на житло;

свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо Вам звернутись до відділу «Центр надання адміністративних послуг» за адресою: Київська область, Бучанський район, м. Ірпінь, вул. 74-ї Стрілецької Дивізії, буд.1 (Координаційний центр для ВПО Луганської області, Лозно-Олександрівської СВА), або за : +380504763114 (начальник відділу «ЦНАП»), чи звернувшись на електронну скриньку: cnap.msva@ukr.net