Стартували індивідуальні заняття з Хібукі-терапії

Дата: 26.06.2024 13:40

25 червня 2024 року начальником управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради Світланою Бережною при взаємодії з відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Хорольської міської ради розпочалися індивідуальні заняття для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей військовослужбовців за методикою Хібукі-терапія.

В гарному настрої та зі справжнім другом -обіймакою Хібукі пройшло перше заняття в Будинку культури Хорольської міської ради Полтавської області. Разом з Хібукі вивчали свої особисті якості і з’ясували багато нового та цікавого про себе та Хібукі. В цьому допомогли різні ігри.

Однією з найважливіших якостей, які ми можемо виховати у дітей , є психологічна стійкість. Допомагаючи дітям формувати психологічну стійкість, ми озброюємо їх умінням вирішувати життєві проблеми.

Діти здатні ефективно вирішувати проблеми та компетентно долати труднощі.