ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ: СОЦІАЛЬНА СФЕРА

МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ПРО РОБОТУ

ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

СОЦІАЛЬНА  СФЕРА

Відповідно до Указу Президента України від 23.09.2022р. № 665/2022 "Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області, на виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 № 389-VIII , для забезпечення нормалізації життєдіяльності мешканців Міловської громади, що були вимушені переміститися з тимчасово окупованої території, Міловська селищна військова адміністрація надає інформацію про виконану роботу за тиждень.

Соціальна сфера

Для внутрішньо переміщених осіб у місті Рівному організовано перегляд поетичної драми «Маруся Чурай» в рамках укладеного меморандуму між військовою адміністрацією та комунальним закладом «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради.

Директора комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги Міловської селищної ради» та комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради взяли участь у засіданні районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД під головуванням першого заступника начальника Старобільської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Сергія ЯРИШЕВА.

Також взято участь у заході на тему «Комплексне впровадження систем інклюзивності та доступності» в рамках проєкту «Супермаркет рішень для громад» від Асоціації малих міст України;

Працівниками КНП «Міловська ЦРЛ» проводиться постійний контроль за дотриманням термінів використання ліків та виробів медичного призначення. Продовжено роботу щодо створення матеріально-технічного резерву на період де окупації. Ведеться робота з пацієнтами диспансерних груп, узгоджуються потреби в медикаментах для відправки поштою. Забезпечено своєчасне ведення обліку та звітування щодо отримання та використання медикаментів отриманих за рахунок централізованих поставок та гуманітарної допомоги в АІС МedData.

Підприємством своєчасно подано звітність на ІІ квартал та І півріччя поточного року.

Освітній процес

Працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради разом з вчителями Морозівського ліцею протягом тижня взяли участь у заходах:

• в обговоренні екологічних та соціальних аспектів нового спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Вдосконалення результатів освіти в скрутний час»;
  •  у нараді Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації щодо моделювання мережі закладів загальної середньої освіти згідно наказу МОН від 13.06.2024 №850 «Про затвердження Порядку та умов здобуття загальної середньої освіти в комунальних закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні»;
  • у V Всеукраїнській очно-дистанційній літній школі з міжнародною участю «Перезавантаження. Розвиток особистісного ресурсу: психологічні практики, рекреація, адаптація, медитація».

Голова Молодіжної ради при Міловській селищній військовій адміністрації взяла участь у складі команди Progressive School  у навчальному буткемпі «Планування, закупівлі та впровадження» в рамках інноваційної програми для молоді UPSHIFT у м. Хмельницькому.

Вчителем української мови та літератури Морозівського ліцею Міловської селищної ради для внутрішньо переміщених осіб Луганської області проведено літературні читання поетичних творів Тараса Шевченка. Захід організовано в рамках «Школи української мови», на хабі «Нове життя» громадської організації «Майбутнє України м. Рубіжне», який знаходиться у м. Тернополі.

Наради/семінари. Навчання

- участь у онлайн-навчанні від ГО ОПФ Правосівт «Повернення додому: перші кроки (економічна безпека)»;

- участь в онлайн-семінарі від Кадрової платформи «Кадроленд» «Електронний ВОД з QR-кодом: через Резерв+ та ЦНАП»;

- участь в онлайн-семінарі від Кадрової платформи «Кадроленд» «Оповіщення працівників про виклик до ТЦК: нова процедура»;

- участь в онлайн-семінарі від Кадрової платформи «Кадроленд» «Електронне бронювання у Дії – з липня»;

- участь в засіданні обласної координаційної ради з питань «Сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми».

Консультативна робота з громадянами

Протягом тижня надавалися консультації населенню:

консультації трьом пораненим Захисникам та Захисницям України, які беруть безпосередню участь у бойових діях, пов'язаних з повномасштабною військовою агресією Російської Федерації проти України з приводу матеріальної допомоги;

консультації семи особам з приводу оздоровлення дітей влітку в «Закарпатському обласному дитячому санаторії «Малятко».

На базі Марківського гуманітарного хабу, розташованого у м. Києві, начальником служби у справах дітей проводився прийом та консультації громадянам ВПО з Луганської області. Надано 4 консультації з питань соціального захисту дітей, усиновлення, сімейних форм виховання.

За консультаціями Ви можете звернутися за номером телефону +380684826800. Вся актуальна інформація розміщена на офіційному сайті Міловської селищної військової адміністрації https://milovska-gromada.gov.ua, та на офіційній сторінці facebook