Гирман Микола Вікторович

Дата: 16.07.2024 08:30

Микола народився 18.07.2000 року у селищі Мілове Луганської області. Закінчив 9 класів Міловського ліцею Міловської селищної ради Луганської області.

Закінчив Великоцьку філію Марківського професійного аграрного ліцею, де здобув освіту тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва.

Після закінчення ліцею вступив до Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Після випуску офіцер продовжив службу в Білгород-Дністровському прикордонному загоні, а в 2023 році вибув захищати країну на східний напрямок.

Під час повномасштабної війни старший лейтенант Микола у лавах  прикордонного загону. захищав рідну землю від окупантів.  Служив у 1 прикордонному загоні , був начальником інженерного відділу .

Боєць Микола Гирман, позивний Студент, загинув 27 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Рибалкине, Харківської області. Під час проведення інженерно-саперної розвідки він підірвався на вибуховому пристрої ворога.

Поховали військовослужбовця у с. Розкішне, Білгород-Дністровський район, Одеської області.

Вічна пам'ять  та шана Герою!