Трагічна звістка сколихнула нашу громаду…

Дата: 16.07.2024 09:00

Важкою втратою та пекучим болем у серці стала загибель нашого земляка прикордонника старшого лейтенанта Гирмана Миколи Вікторовича.

Микола народився 18.07.2000 року у селищі Мілове Луганської області. Навчався в Міловському ліцеї Міловської селищної ради Луганської області. Після закінчення ліцею вступив до Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Після випуску офіцер продовжив службу в Білгород-Дністровському прикордонному загоні, а в 2023 році вибув захищати країну на східний напрямок.

Життя Миколи обірвалося 27 червня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі н.п. Рибалкине, Харківської області. Під час проведення інженерно-саперної розвідки він підірвався на вибуховому пристрої ворога.

У Миколи залишилися мати, молодший брат та його молода дружина. Пара нещодавно побралася і мріяла прожити довге життя та зустріти разом старість.

Для усіх знайомих Микола назавжди залишиться добродушним та товариським чоловіком, надзвичайно позитивним та вірним другом, патріотом своєї держави.

Висловлюємо глибокі слова співчуття рідним та близьким Героя.

Вічна пам’ять, шана і слава полеглому прикордоннику.

Подвиг захисника України житиме у віках!