Фінансові плани комунальних закладів охорони здоров'я: складання, затвердження та контроль за виконанням.

Дата: 18.07.2024 14:00

17 липня 2024 року, керівники та головні бухгалтери комунального підприємства "Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги Міловської селищної ради» та комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради долучилися до онлайн-заходу на тему: «Фінансові плани комунальних закладів охорони здоров'я: складання, затвердження та контроль за виконанням".

• Організатором заходу виступила платформа "U-LEAD З ЄВРОПОЮ"

Фото без описуФото без опису Основою програми заходу став порядок складання та процедура затвердження фінансових планів закладів охорони здоров'я, ознайомлення з особливостями внесення змін до фінплану та механізм контролю за виконанням його показників.

Під час заходу спікер Анна Коваленко, фахівчиня національної служби здоров'я України приділила увагу ключовим фінансовим блокам. Також було розглянуто порядок складання та рекомендовану структуру документу.

За результатами заходу виділено ключові питання в складанні фінансового плану та фінансової звітності закладів охорони здоров'я.