Дата: 25.07.2024 14:50

Фото без описуФото без опису

24 липня 2024 року керівники комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради та комунального підприємства «Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги Міловської селищної ради» Олена Чумакова та  Вікторія Люборець, відповідно, разом з головними бухгалтерами  закладів прийняли участь у відкритому онлайн-заході на тему «Порядок складання фінансової звітності бюджетних установ», який відбувся в рамках програми «U-LEAD з Європою».

Фото без описуФото без опису

Спікерами Тетяною Ларіковою та Іриною Дрозд - представницями проєкту GIZ UA роз’яснено особливості складання Балансу (форма № 1-дс) відповідно до НП(С)БОДС 101; «Подання фінансової звітності» в частині відображення інформації про активи, капітал та зобов’язання бюджетних установ; розглянуто тонкощі та нюанси бюджетного обліку та звітування, відображення інформації про активи, які на дату складання фінансової звітності перебувають на окупованій території.