Христосенко Денис Валерійович

Дата: 21.08.2024 09:00

11.05.2022 року, під час виконання бойового завдання, захищаючи Незалежність України в російсько-українській війні загинув військовослужбовець, старший солдат Христосенко Денис Валерійович.

Денис народився 21.04.1993 року  у Станиці Луганській.Проживав у с. Стрільцівка Старобільського району Луганської області.Закінчив Новострільцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

У 2018 році чоловік пішов на службу за контрактом. Брав участь в ООС. На жаль,11 травня 2022 року ми втратили ще одного молодого земляка. У нього попереду було ціле життя та чимало планів, але страшна війна не дала їм здійснитися.

Схиляючи у скорботі голови, ми дякуємо Денису за самовідданість, за те, що сьогодні ми маємо змогу прокинутись і зустріти новий день. Вічна пам'ять тобі, наш відважний земляче, та вічна шана за твій внесок у Перемогу!

Вічна пам’ять Герою!