ВЗЯТО УЧАСТЬ У ЗАХОДІ НА ТЕМУ: «ІНСТРУМЕНТИ РОЗВИТКУ СФЕРИ КУЛЬТУРИ ГРОМАД В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Дата: 04.09.2024 14:41

04 вересня 2024 року, головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради взяла участь у заході  «U-LEAD з Європою» на тему: «Інструменти розвитку сфери культури громад в умовах воєнного стану».

Модераторка: Олена  Теритишна, керівниця РО «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області.

Спікери: Михайло Форостецький, проєктний менеджер КЗ «ДФМХКК» ДОР» та ГО «Агенція культурних практик», експерт з візуальних комунікацій та брендингу; Олеся Дацко, докторка економічних наук, громадська діячка.

Під час зустрічі:

•  ознайомилися з інструментами розвитку культури в умовах воєнного стану;
  • отримали  інформацію про додаткові джерела фінансування сфери культури громад;
  • говорили про можливості грантової діяльності у сфері культури, враховуючи обмеженість видатків на функціонування галузі.

Культура має жити та розвиватися, навіть в умовах воєнного часу. Саме культура на часі, вона відіграє ключову роль, і її підтримка під час війни, має величезне значення.