Пам'ятка для батьків, чиї діти перебувають під загрозою окупації або депортації.

Дата: 07.09.2024 12:00

Твоя дитина в безпеці

Будьте пильними! Російська влада може незаконно розлучити дітей з батьками на блокпостах та у фільтраційних таборах. Діти піддаються серйозним загрозам: від пропаганди до примусової зміни громадянства.

Не відправляйте дітей на програми лікування чи оздоровлення, організовані росією. Захистіть документи своїх дітей, щоб уникнути їх незаконного переміщення.

Закликаємо всіх, хто мешкає у прифронтових зонах вчасно евакуюватися, щоб запобігти депортації та насильницькому переміщенню своїх дітей.

Для допомоги та додаткової інформації звертайтеся:

Українська мережа за права дитини : +38 (050) 015 58 46

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України: +38 (050) 562-03-13

Гаряча лінія Офісу Омбудсмана: 0800-50-17-20