МІЛОВСЬКА СЕЛИЩНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Луганська область, Старобільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

РЕГІОНАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ПІДТРИМКА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЛУГАНСЬКОЇ МАН В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Дата: 16.11.2024 10:00
Кількість переглядів: 20

Фото без описуЗгідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я - це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.

Це означає, що ментальне здоров’я об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку - психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства.

Фото без описуМентальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта про все це було детально обговорено на регіональному онлайн-семінарі «Підтримка ментального здоров’я учасників освітнього процесу Луганської МАН в умовах воєнного стану».

В роботі семінару прийняли участь працівники управління освіти, культури, молоді та спорту Міловської селищної ради.

Мета семінару це підвищення рівня знань педагогічних працівників щодо збереження ментального здоров’я, техніки саморегуляції та підтримки ментального здоров’я.

З мотиваційним словом до учасників семінару звернулись Олена Бардаш, директор комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» та Тетяна Поскрякова, виконуюча обов’язки директора департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації.

Вони наголосили, що проблема захисту ментального здоров’я надзвичайно загострилася з початком повномасштабної війни. Дбати про своє ментальне (або психічне) здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне, тому що саме психічне здоров’я дозволяє повноцінно жити,

реалізувати свій власний потенціал та справлятися із життєвими стресами, продуктивно і плідно працювати, а також робити внесок у життя своєї спільноти.

Вікторія Руда, заступник директора з методичної роботи комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» ознайомила присутніх з презентацією «Ментальне здоров’я педагога в умовах соціокультурних змін».

Як захистити ментальне здоров’я здобувачів освіти і відновити внутрішній баланс розповіла Юлія Трофімова, керівниця секції «Психологія» обласної очно-заочної школи комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді»

Завідувачка відділу організаційно-масового комунального закладу «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді» Юлія Буділова повідомила про особливості проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2025 році.

Зміст семінару для всіх присутніх довів, що ментальне здоров'я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам'ятаючи й про себе. І що ментальне здоров'я є невід'ємною частиною щасливого життя.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid026ch9nP2K326b1tzLbeyF7kNEpBztk4Z4JGCrCrzjzc7Ghd1dWU7BRXASMx1EMpnjl&id=61559598503331


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь