06 Лютого, 2023 р., 19:25
Добровольці з числа жителів Луганської області, які готові стати до лав Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють», можуть подати заяву на вступ або отримати усі необхідні консультації в Дніпрі: у Лівобережному ЦНАПі, розташованому в ТЦ «Наша правда» (м. Дніпро, пр. Слобожанський, 31д), та Правобережному ЦНАПі - у ТРЦ «Нео-Плаза» (м. Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5).
06 Лютого, 2023 р., 19:22
Під час дії воєнного стану на території України спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тепер МСЕК здійснює свої функції за принципом екстериторіальності.
06 Лютого, 2023 р., 19:20
На офіційному Телеграм-каналі керівника Луганської ОВА Сергія Гайдая можна знайти всю потрібну інформацію для мешканців Луганщини.
03 Лютого, 2023 р., 15:05
Міністерство охорони здоровʼя України нагадує, що I, II чи III групу інвалідності встановлюють з огляду на те, наскільки порушені функції органів і систем організму людини та обмежена її життєдіяльність. Порушення можуть бути спричинені захворюваннями, бути наслідком травм або вродженими вадами.
01 Лютого, 2023 р., 16:36
Продовжуємо розповідати про зміни із соціальними виплатами, про які варто знати, у зв’язку із об’єднанням Пенсійного Фонду та Фонду Соцстрахування.
01 Лютого, 2023 р., 16:34
Друзі, нагадуємо, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів соціального захисту населення, а саме ⏬
01 Лютого, 2023 р., 09:48
Станом на кінець січня 2023 року на обліку перебуває близько 5 мільйонів внутрішньо переміщених осіб.
01 Лютого, 2023 р., 09:46
Електронний кабінет особи з інвалідністю - це є зручний сервіс, який допоможе оперативно отримати допоміжні засоби реабілітації. Даний сервіс доступний на Порталі Централізованого банку даних осіб з інвалідністю
31 Січня, 2023 р., 15:59
❗Робота з ВПО: U-LEAD оголошує новий набір на «Кроки для спеціалістів»